Zwroty i reklamacje

Zwroty i reklamacje proszę przesyłać na adres:

ANIXOL SPÓŁKA z o.o.

Łuczynów 11A

26-720 Łuczynów

Kupującemu przysługuje gwarancja udzielana i rozpatrywana na zasadach w niej zawartych. Każdorazowo warunki realizacji gwarancji są określone w druku gwarancji wystawionej przez gwaranta. Gwarancja na sprzedany towar nie wyłącza, nie ogranicza, ani nie zawiesza uprawnień nabywcy, wynikających z niezgodności towaru z umową. Regulacja odpowiedzialności sprzedającego za wady rzeczy zawarta jest w przepisach art. 556 i nast. Kodeksu cywilnego. Reklamacji podlegają wady polegające na niezgodności rzeczy sprzedanej z umową, gdy :

1. Nie ma właściwości, które rzecz tego rodzaju powinna mieć ze względu na cel w umowie oznaczony albo wynikający z okoliczności lub przeznaczenia;

2. Nie ma właściwości, o których istnieniu sprzedawca zapewnił kupującego, w tym przedstawiając próbkę lub wzór;

3. Nie nadaje się do celu, o którym kupujący poinformował sprzedawcę przy zawarciu umowy, a sprzedawca nie zgłosił zastrzeżenia co do takiego jej przeznaczenia;

4. Została wydana kupującemu jest w stanie niezupełnym.

5. Wszystkie produkty oferowane w sklepie Anixol.pl  są fabrycznie nowe, wolne od wad fizycznych i prawnych, w terminie przydatności oraz zostały legalnie wprowadzone  na rynek polski.

Reklamacje

Reklamacje rozpatrywane są w okresie około 7 dni roboczych po dotarciu zgłoszenia reklamacyjnego (zalecany formularz zgłoszenia reklamacyjnego) i towaru na adres:

ANIXOL SPÓŁKA z o.o.

Łuczynów 11A

26-720 Łuczynów

W celu złożenia produktu do reklamacji, kupujący zobowiązany jest do przedstawienia dowodu zakupu (paragon, faktura, potwierdzenie dokonania płatności kartą, wyciąg z karty płatniczej lub inny dokumentu potwierdzający miejsce, dane sprzedawcy i datę zakupu). W przypadku nieuzasadnionej reklamacji lub uszkodzenia sprzętu z winy użytkownika, wszelkie koszty wyżej wymienionych procedur pokrywa klient.

 

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony

2023 © Anixol.pl | NIP: 5342545633 | 26-720 Łuczynów 11a, woj mazowieckie | realizacja everART

Sklep internetowy Shoper.pl