Omnigena pompy logo firmy

Omnigena pompy

Pompy do wody, to bardzo ważne urządzenia w systemach nawadniania. Dostarczenie wody do elementów systemu nawadniania to jedna z podstawowych funkcji pompy do wody. Firma Omnigena jest obecna na naszym rynku już od dłuższego czasu. Polska firma rodzinna z tradycjami sięgającymi 1974 roku. Ma duże doświadczenie w branży, a to jest niezwykle istotny czynnik. Omnigena od wielu lat ugruntowuje swoją pozycję na rynku dostawców pomp i akcesoriów związanych z pompami. Jako że jest polską firmą, doskonale zna warunki, jakie występują w naszym kraju. Swoją ofertę produktową firma dostosowuje do naszych warunków. Pompy są dostarczane do klientów indywidualnych, firm, gospodarstw rolnych. W ofercie są również pompy produkowane dla przemysłu. Obserwuje na bieżąco wszystkie zmieniające się trendy i szuka nowych rozwiązań w dziedzinie pomp. 

Pompy do wody Omnigena

Omnigena w roku 1975 wchodzi w kooperację z czeskim producentem pomp firmą Sigma Lutin. W latach osiemdziesiątych firma Omnigena nawiązuje współpracę z firmą Zhender. Jest to niemiecka firma produkująca pompy. Firma w 1994 r. wprowadziła do sprzedaży pompy pod marką własną sygnowaną nazwą Omnigena Pompy. Od tego momentu następuje zrównoważony rozwój oferty w zakresie pomp. Omnigena rozwija również dział akcesoriów techniki pompowej takich jak zbiorniki przeponowe, sterowniki czy osprzęt do pomp. 

Omnigena pompy głębionowe

Pompy Omnigena rozwój firmy

W roku 2013 firma Omnigena Pompy przenosi się do nowo wybudowanej siedziby w Święcicach. Natomiast rok 2019 to już ugruntowana pozycja firmy na rynku i ciągły rozwój oferty. Zwiększająca się oferta i powiększający się stale zespół jest na tyle duży i obiecujący, że zarząd firmy Omnigena Pompy podejmuje decyzję o dalszej rozbudowie siedziby. Powiększeniu ulega też powierzchnia magazynowo-biurowa. W tym samym czasie rozpoczyna się rozwój kolejnej gałęzi oferty ukierunkowany na sektor przemysłowy.

Omnigena Pompy to również lider innowacji i nowych technologii. Firma stale pracuje nad udoskonaleniem swoich produktów, aby maksymalnie wykorzystać energię elektryczną i osiągnąć oszczędności energii. 

Omnigena posiada w ofercie pompy do wody 230V, pompy hydroforowe, pompy głębinowe, pompy zatapialne

Pompa Omnigena opinie

Omnigena oferuje pompy i akcesoria do pomp dedykowane dla domu, ogrodu, rolnictwa i przemysłu.

Firma dostarcza pompy o różnych rozmiarach i o różnej wydajności. Pozwala to z łatwością dobrać odpowiedni model do własnych potrzeb, rodzaju studni czy przeznaczenia tłoczonej wody. W ofercie firmy można znaleźć zarówno pompy do studni, jak i pompy do podlewania ogrodu. Omnigena to też pompy do rozbudowanych systemów nawadniających w sadownictwie. Dostępne są też pompy odwadniające dla budownictwa. Pompy Omnigena cieszą się dobrą opinią.  Jej produkty można nabyć nawet w najmniejszych miejscowościach. Dzięki temu marka zyskała całą rzeszę zwolenników, w kraju i na świecie. Wśród wielu zalet tych pomp możemy wyróżnić dużą dostępność samych pomp, jak i części zamiennych. Omnigena pompy są dostępne w kompleksowej ofercie.

Pompy Omnigena oferta 

W swojej ofercie produktów Omnigena posiada:

  • pompy głębinowe,

  • pompy hydroforowe,

  • pompy zatapialne,

  • pompy ręczne,

  • pompy obiegowe

  • pompy do oleju,

Omnigena dostarcza pompy dla klientów o mniejszych wymaganiach i ograniczonym budżecie. Firma prowadzi sprzedaż hurtową, jak i detaliczną na dużą skalę. Oferta jest skierowana również do klientów, którzy potrzebują wysokiej jakości i doskonałej wydajności w dobrej cenie. Firma gwarantuje wysoką jakość i niezawodność każdej pompy, którą produkuje. Kompleksowe usługi obejmują doradztwo techniczne, instalację oraz serwis.

OMNIGENA

Pompa zatapialna 2,4 m3/h 1,1 kW kabel 15m Multi Diver 1200 Auto EVO, zawór zwrotny Omnigena Pompa zatapialna 2,4 m3/h 1,1 kW kabel 15m Multi Diver 1200 Auto EVO, zawór zwrotny Omnigena
Producent: OMNIGENA
Cena: 700,00 zł 780,00 zł (netto: 569,11 zł 634,15 zł )
szt.
zobacz więcej
  • promocja
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl